30 Lijn
Slagharen, Witmanweg - Hardenberg, Station
EBS
EBS 30 Bus Haltes en Routekaart
De 30 Bus (Slagharen, Witmanweg - Hardenberg, Station) is een route met 13 haltes, die vertrekt vanaf Slagharen, Witmanweg en eindigt bij Hardenberg, Station.
Slagharen, Witmanweg
Slagharen, Vergouwlaan
Slagharen, Centrum
Slagharen, Attractiepark
Lutten, Centrum
Lutten, Viaduct
Heemserveen, Elfde Wijk
Heemserveen, Roelofsmulderweg
Heemserveen, Middenweg
Heemserveen, Haarmolen
Hardenberg, Molenplein
Hardenberg, Gemeentehuis
Hardenberg, Station
30 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:10 | Enkel vertrek |
di. | 06:10 | Enkel vertrek |
wo. | 06:10 | Enkel vertrek |
do. | 06:10 | Enkel vertrek |
vr. | 06:10 | Enkel vertrek |
za. | 08:10 - 09:10 | 1 uur |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
30 Bus Routekaart
De routekaart voor 30 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
30 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 30 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 4 — Zwolle, De Zoom - Zwolle, Wkc De Dobbe
- 7 — Zwolle, Station - Zwolle, Stadion
- 210 — Heerde, Molenkampweg - Apeldoorn, Station
- 40 — Zwolle, Station - Meppel, Station
- 69 — Delft, Technopolis - Delft, Station Delft
- 659 — Lunteren, De Wormshoef - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 674 — Harderwijk, Station - A'Foort, Hoornbeeck/Van Lodenstein
- 4 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 101 — Harderwijk, Station - Amersfoort, Station Vathorst
- 419 — Monnickendam, Swaensborch - Broek In Waterland, Eilandweg
- 14 — Zwolle, Wkc Zuid/Patriottenlaan - Zwolle, Station
- 687 — Nijkerk, Station - Barneveld, Station Barneveld Centrum
- 17 — Apeldoorn, Zonnewende - Apeldoorn, Lage Brink
- 167 — Zwolle, Mindenstraat - Lemelerveld, Evenemententerrein
- 304 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 307 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 166 — Zwolle, Mindenstraat - Raalte, Station
- 105 — Hellevoetsluis, Mandenmaker - Hellevoetsluis, Amnesty Internationallaan
- 106 — Spijkenisse, Metro Centrum - Oudenhoorn, Oudenhoorn
- 4 — Deventer, Station - Schalkhaar, Garderegimentsweg