6611 Lijn
Frieschepalen, Frieschepalen - Drachten, Transferium Oost
Arriva
Arriva 6611 Bus Haltes en Routekaart
De 6611 Bus (Frieschepalen, Frieschepalen - Drachten, Transferium Oost) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Frieschepalen, Frieschepalen en eindigt bij Drachten, Transferium Oost.
Frieschepalen, Frieschepalen
Drachten, Transferium Oost
6611 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 21:00 - 22:00 | 1 uur |
di. | 21:00 - 22:00 | 1 uur |
wo. | 21:00 - 22:00 | 1 uur |
do. | 21:00 - 22:00 | 1 uur |
vr. | 21:00 - 22:00 | 1 uur |
za. | 08:00 - 22:00 | 1 uur |
zo. | 09:05 - 22:05 | 1 uur |
6611 Bus Routekaart
De routekaart voor 6611 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
6611 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 6611 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 324 — Groningen, Hoofdstation (Perron O) - Emmeloord, Busstation
- 295 — Utrecht, Cs Jaarbeurszijde (Perron C8) - Metro Capelsebrug
- 9711 — Stiens, Wythusterwei - Britsum, Britsum
- 9 — Lelystad, Station Centrum
- 90 — Lisse, Meer En Duin - Leiden, Leiden Centraal
- 8651 — Legemeer, Legemeer - Joure, Busstation
- 45 — Tiel, Station - Kesteren, Station
- 6781 — Mildam, Mildam - Heerenveen, Busstation
- 9431 — Workum, Station - Hindeloopen, Hindeloopen Hoek
- 6411 — Wolvega, Station - Oldetrijne, Oldetrijne
- 7301 — Morra, Morra - Dokkum, Busstation
- 9631 — Lemmer, Busstation - Follega, Follega
- 361 — Sassenheim, Station - Lisse, Meer En Duin
- 410 — Leiderdorp, Ziekenhuis - Leiden, Leiden Centraal
- 6201 — Lippenhuizen, De Buorren - Gorredijk, Busstation
- 7611 — Kollum, De Colle - Buitenpost, Station
- 660 — Holwerd, Veerdam - Dokkum, Busstation
- 6541 — Surhuisterveen, Nije Jirden - Buitenpost, Station
- 182 — Leiden Centraal - Alphen A/D Rijn, Station
- 65 — Nieuwstadt, Susterderweg - Maaseik, Bospoort