9031 Lijn
Westhem, De Kat - Ijlst, Station
Arriva
Arriva 9031 Bus Haltes en Routekaart
De 9031 Bus (Westhem, De Kat - Ijlst, Station) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Westhem, De Kat en eindigt bij Ijlst, Station.
Westhem, De Kat
Ijlst, Station
9031 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:20 - 22:20 | 1 uur |
di. | 06:20 - 22:20 | 1 uur |
wo. | 06:20 - 22:20 | 1 uur |
do. | 06:20 - 22:20 | 1 uur |
vr. | 06:20 - 22:20 | 1 uur |
za. | 07:25 - 22:25 | 1 uur |
zo. | 09:20 - 22:20 | 1 uur |
9031 Bus Routekaart
De routekaart voor 9031 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
9031 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 9031 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 24 — Leeuwarden, Busstation
- 12 — Maastricht, Mergelweg/Sportpark - Maastricht, Meutestraat
- 66 — Venlo, Station (Perron B) - Reuver, Station Arriva
- 6151 — Oudega, Buorren - Nijega, Dorpshuis
- 8021 — Dronryp, Hoek Dronryp - Baijum, Baijum
- 44 — Bolsward, Busstation Twibaksdyk - Balk, Harich Rotonde
- 315 — Groningen, Hoofdstation (Perron O) - Emmeloord, Busstation
- 1 — Gouda, Station
- 651 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Kruisberg
- 7251 — Wierum, Wierum - Dokkum, Busstation
- 66 — Leeuwarden, Busstation - Holwerd, Veerdam
- 9251 — Exmorra, Exmorra - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 7921 — Sint Annaparochie, Van Harenstraat - Nij Altoenae, Nij Altoenae
- 8001 — Dronryp, Hoek Dronryp - Blessum, Blessum
- 7104 — Lichtaard, Lichtaard - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 513 — Feanwalden, Station - Drachten, Transferium Oost
- 65 — Nieuwstadt, Susterderweg - Maaseik, Bospoort
- 679 — Panningen, Centrum - Horst, Station Zuidzijde
- 573 — Stiens, Wythusterwei
- 633 — Sittard, Station Perron D - Beek-Elsloo, Station Arriva