T808 Garis
MRT Surian, Pintu B (Pj368)
Rapid KL
Rapid KL T808 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T808 Bas (MRT Surian, Pintu B (Pj368)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 11 hentian, bermula dari MRT Surian, Pintu B (Pj368).
MRT Surian, Pintu B (Pj368)
Dataran Sunway (Timur) (Pj795)
The Strand (Timur) (Pj796)
Gugusan Dedap Apartment, Blok 10 (Pj797)
Sekolah Kebangsaan Seksyen 11 Kota Damansara (Pj83)
D'Villa Botani (Pj662)
Aeon Big Kota Damansara (Pj81)
Gugusan Dedap Apartment, Blok 1 (Pj798)
The Strand (Barat) (Pj86)
Dataran Sunway (Barat) (Pj663)
MRT Surian, Pintu B (Pj368)
Jadual T808 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan T808 Bas
Peta laluan untuk T808 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T808 Garis Bas
Yuran T808 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T510 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- 770 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- 250 — Bsn Lebuh Ampang (Kl117) - LRT Wangsa Maju (Kl2097)
- T305 — MRT Taman Midah, Pintu B (Kl2421)
- T453 — MRT Bukit Dukung, Pintu A (Kj769)
- T566 — MRT Upm, Pintu A (Sj794)
- T582 — LRT Sri Petaling (Kl1297)
- T451 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T509 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- 753 — Kolej Angsana, UITM Puncak Alam (Ks31) - Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)
- T102 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- 708 — Sunway Pyramid (Barat) (Pj615) - Klang City Square (Bd20)
- 581 — LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152) - Masjid Angkatan Tentera
- T303 — Hab Ampang Point (Aj108)
- 801 — MRT Metro Prima (Kl560) - Hentian Bandar Utama (Pj530)
- 821 — Hab Pantai Hillpark (Kl1412) - Hab Pasar Seni
- 652 — LRT Awan Besar (Kl2324) - Wisma Buddhist (Kl1180)
- T105 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- T108 — MRT Sri Damansara Sentral, Pintu A (Pj866)
- T411 — MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)