T457 Garis
MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
Rapid KL
Rapid KL T457 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T457 Bas (MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 26 hentian, bermula dari MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822).
MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
Masjid Jamek Kajang (Kj823)
Sekolah Rendah Agama Sungai Kantan (Kj824)
Simpang Jalan Ghazaly (Kj825)
Rumah Lot 3082 (Kj826)
Simpang Jalan Melor 6 (Kj827)
Surau Al-Hidayah Sungai Kantan (Kj828)
Desa Sri Jenaris (Kj197)
Tadika Kemas Desa Sri Jenaris (Kj829)
Taman Puncak Saujana (Kj830)
Mutiara Avenue (Kj831)
Flat Sri Saujana (Kj832)
Kawasan Perumahan Prima Saujana (Kj833)
Pusat Komersial Prima Saujana (Kj834)
Kolej Komuniti Hulu Langat (Kj194)
Desa Sri Jenaris (Kj196)
Simpang Jalan Melati 2 (Kj835)
Surau Al-Hidayah Sungai Kantan (Kj836)
Simpang Jalan Melati 1 (Kj837)
Rumah Lot 1087 (Kj838)
Simpang Jalan Ghazaly (Kj839)
Sekolah Rendah Agama Sungai Kantan (Kj840)
Kampung Sungai Kantan (Kj841)
Stadium Kajang (Kj643)
Bandar Kajang (Kj508)
MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
Jadual T457 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan T457 Bas
Peta laluan untuk T457 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T457 Garis Bas
Yuran T457 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T564 — MRT Serdang Raya Selatan, Pintu A (Sj93)
- T406 — Flat Taman Kota Cheras (Kj45) - Kampung Kuala Pangsun (Kj102)
- T772 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T120 — Taman Kok Lian (Kl588)
- T305 — MRT Taman Midah, Pintu B (Kl2421)
- T778 — LRT USJ 21 (Sj728)
- 450 — Kompleks Perhentian Kajang (Kj461) - Hab Lebuh Pudu (Tss) (Kl101)
- T820 — MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
- T461 — MRT Kajang, Pintu A (Kj510)
- T581 — Blok F, Ppr Pinggiran Bukit Jalil (Kl2014)
- BET16 — Taman Desa Bakti (Kl569) - Monumen Alaf Baru (Ppj244)
- 171 — Hab Wira Damai (Sl294) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- T251 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- 600 — Aeon Big Puchong Utama (Sj237) - Hab Pasar Seni
- 201 — LRT Sentul (Kl663) - Hospital Orang Asli Gombak (Utara) (Sl125)
- 783 — LRT Kelana Jaya (Pj585)
- T586 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T603 — LRT Puchong Prima (Sj272)
- T801 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T109 — MRT Sri Damansara Sentral, Pintu A (Pj866)