T412 Garis
MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365)
Rapid KL
Rapid KL T412 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T412 Bas (MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 26 hentian, bermula dari MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365).
MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365)
Cheria Heights (Kl2171)
Taman Bukit Cheras (Kl2172)
Midpoint Len Seng (Kl409)
Flat Taman Bukit Anggerik (Kl2374)
Taman Bukit Anggerik (Utara) (Kl2375)
Taman Bukit Anggerik (Selatan) (Kl2376)
Dewan Serbaguna Alam Damai (Kl2377)
Hentian Damai Perdana (Kl421)
Seri Perindu Apartment (Kl2378)
Flat Taman Desa Cheras Blok 9 (Kl2379)
Flat Taman Desa Cheras Blok 5 (Kl2380)
Sekolah Menengah Kebangsaan Alam Damai (Kl2381)
Taman Damai Bestari (Kl2382)
Taman Desa Damai (Kl2383)
Taman Damai Murni (Kl2384)
Taman Damai Kasih (Kl2385)
Taman Damai Rasa (Kl2386)
Taman Damai Jaya (Kl2387)
Damai Niaga (Kl2388)
Petronas Bandar Alam Damai (Kl402)
Pusat Komersial Taman Len Seng (Kl2389)
Taman Len Seng Night Market (Kl413)
Cheria Heights (Kl2175)
Megan Phoenix (Kl2271)
MRT Taman Connaught, Pintu C (Kl2365)
Jadual T412 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan T412 Bas
Peta laluan untuk T412 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T412 Garis Bas
Yuran T412 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T790 — Mid Valley (Utara) (Kl2147) - LRT Taman Paramount (Pj297)
- T109 — MRT Sri Damansara Sentral, Pintu A (Pj866)
- T411 — MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)
- BET16 — Taman Desa Bakti (Kl569) - Monumen Alaf Baru (Ppj244)
- T772 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T804 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T810 — MRT Mutiara Damansara, Pintu B (Pj809)
- T223 — LRT Setiawangsa (Kl812)
- T782 — LRT Lembah Subang (Lay-By) (Pj671)
- 222 — Hentian Taman Melawati (Aj359) - LRT Wangsa Maju (Kl2097)
- T459 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T458 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T604 — Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj345) - LRT Taman Perindustrian Puchong (Tpp) (Sj749)
- T803 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T460 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T560 — LRT / MRT Sungai Besi, Pintu A (Kl783)
- 602 — Pangsapuri Melor (Sj275) - LRT IOI Puchong Jaya (Sj680)
- T463 — MRT Kajang, Pintu A (Kj510)
- 200 — Hab Uiam (Sl162) - Chow Kit (Selatan) (Kl67)
- T507 — MRT Cyberjaya City Centre (Sp414)