7 Lijn
Maastricht, Forum Mecc - Maastricht, Potteriestraat
Arriva
Arriva 7 Bus Haltes en Routekaart
De 7 Bus (Maastricht, Forum Mecc - Maastricht, Potteriestraat) is een route met 23 haltes, die vertrekt vanaf Maastricht, Forum Mecc en eindigt bij Maastricht, Potteriestraat.
Maastricht, Forum Mecc
Maastricht, Station Randwyck
Maastricht, Burght/R. V. Heerstraat
Maastricht, Nijverheidsweg
Maastricht, Sibemaweg
Maastricht, Scharnerweg
Maastricht, Koningsplein
Maastricht, Wilhelminasingel
Maastricht, Station Perron B
Maastricht, Mosae Forum/Centrum
Maastricht, Boschstraat/Maagdendries
Maastricht, Frontensingel/Maagdendries
Maastricht, Cabergerweg
Maastricht, Peter Huijssenslaan
Maastricht, Clavecymbelstr/Prestantstr
Maastricht, Clavecymbelstraat
Maastricht, Cantecleerstraat
Maastricht, Malbergsingel
Maastricht, Malbergplein
Maastricht, Schepelruwe
Maastricht, Pierebolruwe
Maastricht, Dousbergweg/Via Regia
Maastricht, Potteriestraat
7 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:50 - 22:17 | 30 min |
di. | 05:50 - 22:17 | 30 min |
wo. | 05:50 - 22:17 | 30 min |
do. | 05:50 - 22:17 | 30 min |
vr. | 05:50 - 22:17 | 30 min |
za. | 07:06 - 22:17 | 30 min |
zo. | 08:35 - 22:19 | 1 uur |
7 Bus Routekaart
De routekaart voor 7 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 6811 — Jubbega-Schurega, Gorredijksterweg - Heerenveen, Busstation
- 890 — Zevenhuizen, Willem-Alexander Baan - Rotterdam, Station Alexander
- 480 — Zutphen, Busstation
- 9541 — Woudsend, Centrum - Indijk, Indijk
- 73 — Roermond, Station (Perron F) - Ittervoort, Centrum
- 548 — Lemmer, Lemsterpad - Heerenveen, Busstation
- 9611 — Lemmer, Busstation - Bantega, Bantega
- 8121 — Wijnaldum, Van Der Ploegstrjitte - Harlingen, Station
- 603 — Leeuwarden, Friese Poort/Wilaarderburen - Leeuwarden, Busstation
- 8751 — Terkaple, Terkaple - Joure, Busstation
- 7283 — Paesens, Paesens - Lauwersoog, Veerhaven
- 8471 — Sintjohannesga, Molenstelle - Heerenveen, Busstation
- 7363 — Holwerd, Holwerd Provinciale Weg - Hantum, Hantum
- 796 — Nederweert, Lindenstraat - Heythuysen, Gemeentehuis
- 166 — Well, Maaijenstraat - 'S-Hertogenbosch, Centraal Station (A)
- 7971 — Ried, Ried - Dronryp, Hoek Dronryp
- 6041 — Stroobos, Hoendiep Nz - Buitenpost, Station
- 811 — Venlo, Station (Perron A) - Venlo, Station
- 7272 — Moddergat, Moddergat - Dokkum, Sionsberg
- 9 — Maastricht, Koningin Emmaplein - Bunde, Station Arriva