9171 Lijn
Schettens, Van Osingaweg - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
Arriva
Arriva 9171 Bus Haltes en Routekaart
De 9171 Bus (Schettens, Van Osingaweg - Bolsward, Busstation Twibaksdyk) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Schettens, Van Osingaweg en eindigt bij Bolsward, Busstation Twibaksdyk.
Schettens, Van Osingaweg
Bolsward, Busstation Twibaksdyk
9171 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
di. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
wo. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
do. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
vr. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
za. | 08:10 - 22:10 | 1 uur |
zo. | 09:10 - 22:10 | 1 uur |
9171 Bus Routekaart
De routekaart voor 9171 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
9171 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 9171 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 2 — Venlo, Station (Perron D) - Blerick, Berkenstraat
- 2 — Weert, Station Perron B - Laar, De Raak
- 2 — Alphen A/D Rijn, Station
- 6331 — Wolvega, Station - De Hoeve, De Hoeve
- 8361 — Tersoal, Nij Wigara - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 7391 — Engwierum, Engwierum - Dokkum, Busstation
- 8071 — Hitzum, Hitzum - Franeker, Voorstraat
- 6201 — Lippenhuizen, De Buorren - Gorredijk, Busstation
- 8271 — Winsum, Kleasterdyk - Winsum, Busstation
- 4 — Hoensbroek, Busstation Perron A - Heerlen, Station Perron F
- 8182 — Raerd, Selanswei - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 24 — Doetinchem, Station - 'S-Heerenberg, Busstation
- 7771 — Leeuwarden, Busstation - Goutum, It Blauwe Slot
- 440 — Tiel, Station
- 74 — Enschede, Centraal Station - Doetinchem, Station
- 723 — Ubach-Palenberg, Palenberg Bahnhof - Landgraaf, Station Arriva
- 3 — Hollum, Sier Aan Zee - Nes, Veerhaven
- 8311 — Idaerd, Idaerd Rijksweg - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 667 — Kerkdriel, Kerkstraat - Zaltbommel, Cambium College
- 9721 — Stiens, Wythusterwei - Koarnjum, Koarnjum