8301 Lijn
Grou, Station Grou-Jirnsum - Grou, Parkstraat
Arriva
Arriva 8301 Bus Haltes en Routekaart
De 8301 Bus (Grou, Station Grou-Jirnsum - Grou, Parkstraat) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Grou, Station Grou-Jirnsum en eindigt bij Grou, Parkstraat.
Grou, Station Grou-Jirnsum
Grou, Parkstraat
8301 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 20:25 - 22:25 | 1 uur |
di. | 20:25 - 22:25 | 1 uur |
wo. | 20:25 - 22:25 | 1 uur |
do. | 20:25 - 22:25 | 1 uur |
vr. | 20:25 - 22:25 | 1 uur |
za. | 07:20 - 22:20 | 1 uur |
zo. | 09:25 - 22:25 | 1 uur |
8301 Bus Routekaart
De routekaart voor 8301 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8301 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8301 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 6622 — Nij Beets, Domela Nieuwenhuisweg - Drachten, Transferium Oost
- 9295 — Parrega, Parrega Provinciale Weg - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 6742 — Oosterwolde, Busstation - Oosterstreek, Schoolstraat
- 7542 — Munnekezijl, Kerkstraat - Buitenpost, Station
- 195 — Megchelen, Ter Voert - Gendringen, Kerkplein
- 9533 — Oudega, Oudega - Hemelum, Flinkeboskje
- 612 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Tweede Loolaan
- 656 — Apeldoorn, J. Fruytierschool - Doetinchem, Station
- 668 — Velddriel, Wordenseweg - Andel, Prinsentuin
- 7221 — Waaxens, Waaxens - Dokkum, Busstation
- 7901 — Stiens, Wythusterwei - Oudebildtzijl, De Kolk
- 7075 — Holwerd, Veerdam - Dokkum, Sionsberg
- 7113 — Reitsum, Reitsum - Oentsjerk, Heemstrastate
- 7581 — Kollumerzwaag, Skoallestrjitte - Buitenpost, Station
- 7761 — Swichum, Swichum - Leeuwarden, Busstation
- 51 — Valkenburg, Station Arriva Perron B - Margraten, Rijksweg
- 5 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Lelycentre/Houtribdreef
- 7174 — Hegebeintum, Hegebeintum - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 7983 — Skingen, Skingen - Franeker, Station
- 9581 — Sloten, Sloten - Balk, Harich Rotonde