6391 Lijn
Wolvega, Station - Oldeholtwolde, Oldeholtwolde
Arriva
Arriva 6391 Bus Haltes en Routekaart
De 6391 Bus (Wolvega, Station - Oldeholtwolde, Oldeholtwolde) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Wolvega, Station en eindigt bij Oldeholtwolde, Oldeholtwolde.
Wolvega, Station
Oldeholtwolde, Oldeholtwolde
6391 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:40 - 22:40 | 1 uur |
di. | 06:40 - 22:40 | 1 uur |
wo. | 06:40 - 22:40 | 1 uur |
do. | 06:40 - 22:40 | 1 uur |
vr. | 06:40 - 22:40 | 1 uur |
za. | 07:40 - 22:40 | 1 uur |
zo. | 09:40 - 22:40 | 1 uur |
6391 Bus Routekaart
De routekaart voor 6391 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
6391 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 6391 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 28 — Heerenveen, Busstation - Akkrum, Station
- 679 — Panningen, Centrum - Horst, Station Zuidzijde
- 674 — Ospel, Centrum - Weert, Station Perron D
- 7993 — Slappeterp, Slappeterp - Franeker, Station
- 23 — Heerenveen, Busstation - Drachten, Transferium Oost
- 7382 — Metslawier, Metslawier - Dokkum, Sionsberg
- 51 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 664 — Zaltbommel, Cambium College - Heerewaarden, De Buke
- 432 — Leiden, Leiden Centraal - Noordwijk, Esa Estec
- 7281 — Paesens, Paesens - Dokkum, Busstation
- 7122 — Jannum, Jannum - Dokkum, Sionsberg
- 723 — Ubach-Palenberg, Palenberg Bahnhof - Landgraaf, Station Arriva
- 8181 — Raerd, Selanswei - Mantgum, Station
- 7901 — Stiens, Wythusterwei - Oudebildtzijl, De Kolk
- 7152 — Dokkum, Sionsberg - Burdaard, Jislumerdyk
- 12 — Drachten, Transferium Oost (Perron H) - Buitenpost, Station
- 511 — Drachten, Transferium Oost - Akkrum, Station
- 7283 — Paesens, Paesens - Lauwersoog, Veerhaven
- 684 — Gennep, Busstation - Boxmeer, Station
- 263 — Maurik, Zorgcentrum De Valentijn - Beusichem, Kerk