8102 Lijn
Franeker, Station - Achlum, Jonkerschap
Arriva
Arriva 8102 Bus Haltes en Routekaart
De 8102 Bus (Franeker, Station - Achlum, Jonkerschap) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Franeker, Station en eindigt bij Achlum, Jonkerschap.
Franeker, Station
Achlum, Jonkerschap
8102 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
di. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
wo. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
do. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
vr. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
za. | 07:45 - 22:45 | 1 uur |
zo. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
8102 Bus Routekaart
De routekaart voor 8102 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8102 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8102 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 320 — Leeuwarden, Busstation - Drachten, Van Knobelsdorffplein
- 6601 — Houtigehage, Buorren - Drachten, Transferium Oost
- 658 — Heerlen, Station Perron G - Gulpen, Busstation (Perron E)
- 9751 — Marsum, Buorren - Bitgummole, Terhornestrjitte
- 268 — Zaltbommel, Station - Giessen, Randweg-Tankstation
- 543 — Tiel, Station - Geldermalsen, Station
- 42 — Druten, Busstation - Beneden-Leeuwen, Pwa Brug
- 6522 — Harkema, Bouwe Harkemastrjitte - Drachten, Transferium Oost
- 146 — Vianen, Busstation Lekbrug (West) - Culemborg, Station
- 432 — Leiden, Leiden Centraal - Noordwijk, Esa Estec
- 8031 — Schalsum, Schalsum - Franeker, Voorstraat
- 51 — Valkenburg, Station Arriva Perron B - Margraten, Rijksweg
- 623 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Graafschap College
- 8991 — Ijlst, Station - Greonterp, Greonterp
- 78 — Grashoek, Pastoor Vullinghstraat - Baarlo, Centrum
- 561 — Damwald, De Kruisweg - Buitenpost, Station
- 9 — Leiden, Leiden Centraal - Oegstgeest, Willem Einthovenstraat
- 6801 — Oudehorne, Oldeberkoperweg - Heerenveen, Busstation
- 798 — Merselo, Kerk - Blitterswijck, Oude Heerweg
- 8341 — Grou, Station Grou-Jirnsum - Friens, Friens