8241 Lijn
Mantgum, Station - Boazum, Boazum
Arriva
Arriva 8241 Bus Haltes en Routekaart
De 8241 Bus (Mantgum, Station - Boazum, Boazum) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Mantgum, Station en eindigt bij Boazum, Boazum.
Mantgum, Station
Boazum, Boazum
8241 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 08:45 - 22:45 | 1 uur |
di. | 08:45 - 22:45 | 1 uur |
wo. | 08:45 - 22:45 | 1 uur |
do. | 08:45 - 22:45 | 1 uur |
vr. | 08:45 - 22:45 | 1 uur |
za. | 07:40 - 22:40 | 1 uur |
zo. | 09:45 - 22:45 | 1 uur |
8241 Bus Routekaart
De routekaart voor 8241 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8241 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8241 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 884 — Drachten, Transferium Oost (Perron E) - Assen, Station
- 7751 — Wyns, Wyns - Leeuwarden, Busstation
- 9181 — Hartwerd, Hartwerd - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 7731 — Leeuwarden, Busstation - Bartlehiem, Wierewei
- 660 — Holwerd, Veerdam - Dokkum, Busstation
- 8691 — Teroele, Teroele - Joure, Busstation
- 7771 — Leeuwarden, Busstation - Goutum, It Blauwe Slot
- 87 — Horst, Oude Lind - Venlo, Station
- 51 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 679 — Panningen, Centrum - Horst, Station Zuidzijde
- 14 — Leeuwarden, Busstation - Drachten, Transferium Oost (Perron E)
- 7231 — Niawier, Niawier - Dokkum, Busstation
- 8032 — Schalsum, Schalsum - Franeker, Station
- 651 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 6611 — Frieschepalen, Frieschepalen - Drachten, Transferium Oost
- 8882 — Wommels, Provinciale Weg - Rien, Rien
- 831 — Sittard, Station Perron F - Sittard, Station
- 458 — Borculo, Busstation
- 6641 — Tijnje, Rolbregedyk - Gorredijk, Busstation
- 7952 — Dronryp, Station - Dronryp, Bregebuorren