675 Lijn
Heythuysen, Walk/N279 - Meijel, Busstation
Arriva
Arriva 675 Bus Haltes en Routekaart
De 675 Bus (Heythuysen, Walk/N279 - Meijel, Busstation) is een route met 9 haltes, die vertrekt vanaf Heythuysen, Walk/N279 en eindigt bij Meijel, Busstation.
Heythuysen, Walk/N279
Roggel, Heufke
Roggel, Brugstraat
Roggel, Koppelstraat
Roggel, Nijken
Heibloem, De Widdonck
Heibloem, Schoolstraat
Meijel, Roggelsebrug
Meijel, Busstation
675 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:05 | Enkel vertrek |
di. | 07:05 | Enkel vertrek |
wo. | 07:05 | Enkel vertrek |
do. | 07:05 | Enkel vertrek |
vr. | 07:05 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
675 Bus Routekaart
De routekaart voor 675 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
675 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 675 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 8351 — Poppenwier, Poppenwier - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 8352 — Sneek, Busstation - Poppenwier, Poppenwier
- 1 — Nes, Veerhaven - Hollum, Sier Aan Zee
- 8361 — Tersoal, Nij Wigara - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 2 — Roermond, Station (Perron C) - Herten, Hoofdstraat
- 8182 — Raerd, Selanswei - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 5 — Kerkrade, Parkstad Stadion (Perron B) - Heerlen, Station Uitstaphalte
- 7021 — Ezumazijl, Ezumazijl - Dokkum, Busstation
- 7111 — Reitsum, Reitsum - Dokkum, Busstation
- 831 — Sittard, Station Perron F - Sittard, Station
- 2 — Leeuwarden, Busstation - Leeuwarden, Zwanebloem
- 6841 — Drachten, Ziekenhuis Poli - Drachten, Transferium Oost (Perron B)
- 6781 — Mildam, Mildam - Heerenveen, Busstation
- 8491 — Heerenveen, Busstation - Echten, Middenvaart
- 9141 — Wommels, Provinciale Weg - Lollum, Lollum
- 8083 — Winsum, Busstation - Tzum, Meester Vrijburgstraat
- 8362 — Tersoal, Nij Wigara - Sneek, Busstation
- 7 — Leeuwarden, Suder Stienplaat - Leeuwarden, Busstation
- C11 — Bocholt, Bahnhof - Aalten, Station
- 9351 — Workum, Station - Nijhuizum, Nijhuizum