7962 Lijn
Peins, Peins - Franeker, Voorstraat
Arriva
Arriva 7962 Bus Haltes en Routekaart
De 7962 Bus (Peins, Peins - Franeker, Voorstraat) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Peins, Peins en eindigt bij Franeker, Voorstraat.
Peins, Peins
Franeker, Voorstraat
7962 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:15 - 22:15 | 1 uur |
di. | 06:15 - 22:15 | 1 uur |
wo. | 06:15 - 22:15 | 1 uur |
do. | 06:15 - 22:15 | 1 uur |
vr. | 06:15 - 22:15 | 1 uur |
za. | 07:15 - 22:15 | 1 uur |
zo. | 09:15 - 22:15 | 1 uur |
7962 Bus Routekaart
De routekaart voor 7962 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7962 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7962 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 7412 — Jouswier, Jouswier - Dokkum, Sionsberg
- 6 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Duinbeek
- 3 — Maastricht, Mgr. Vranckenplein - Maastricht, Miradorplein
- 6212 — Luxwoude, Hegedyk - Gorredijk, Busstation
- 7331 — Walterswald, Broekloane - Dokkum, Busstation
- 6291 — Oosterwolde, Busstation - Haule, Dorpshuis
- 612 — Lelystad-Haven, Monnickendamstraat - Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede
- 7303 — Morra, Morra - Lauwersoog, Veerhaven
- 726 — Reeuwijk-Brug, Dunantlaan/De Brug - Gouda, Station
- 36 — Sittard, Station Perron B - Brunssum, Wilhelminastraat
- 7911 — Stiens, Wythusterwei - Alde Leie, Brug
- 1 — Leiderdorp, Ziekenhuis - Leiden, Leiden Centraal
- 667 — Kerkdriel, Kerkstraat - Zaltbommel, Cambium College
- 53 — Hoensbroek, Busstation Perron B - Geleen, Busstation Perron A
- 9061 — Ijlst, Station - Heeg, De Skatting
- 8201 — Mantgum, Station - Jorwert, Hoek Jorwert
- 30 — Maastricht, Station Perron F - Beek, Maastricht-Aachen Airport
- 633 — Sittard, Station Perron D - Beek-Elsloo, Station Arriva
- 187 — Leiden, Leiden Centraal - Boskoop, Station
- 9561 — Nijemirdum, Nijemirdum - Balk, Harich Rotonde