6161 Lijn
Rottevalle, Mfc It Werflan - Drachten, Transferium Oost (Perron B)
Arriva
Arriva 6161 Bus Haltes en Routekaart
De 6161 Bus (Rottevalle, Mfc It Werflan - Drachten, Transferium Oost (Perron B)) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Rottevalle, Mfc It Werflan en eindigt bij Drachten, Transferium Oost (Perron B).
Rottevalle, Mfc It Werflan
Drachten, Transferium Oost (Perron B)
6161 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:45 - 22:00 | 1 uur |
di. | 06:45 - 22:00 | 1 uur |
wo. | 06:45 - 22:00 | 1 uur |
do. | 06:45 - 22:00 | 1 uur |
vr. | 06:45 - 22:00 | 1 uur |
za. | 08:00 - 22:00 | 1 uur |
zo. | 09:05 - 22:05 | 1 uur |
6161 Bus Routekaart
De routekaart voor 6161 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
6161 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 6161 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 8151 — Mantgum, Station - Leons, Leons
- 501 — Alphen A/D Rijn, Station
- 831 — Sittard, Station Perron F - Sittard, Station
- 9281 — Makkum, Botterstraat - Afsluitdijk, Kop Afsluitdijk
- 7943 — Franeker, Station - Firdgum, Firdgum
- 190 — Rotterdam, Station Alexander - Gouda, Station
- 7931 — St.-Jacobiparochie, Westhoek - Sint Annaparochie, Van Harenstraat
- 94 — Sneek, Busstation - Reduzum, Blauwe Tent
- 7403 — Ee, Ee - Buitenpost, Station
- 612 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Tweede Loolaan
- 52 — Lochem, Station - Laren, Dorpsstraat
- 267 — Kerkdriel, Europarcs - Hedel, Blankensteijn
- 431 — Leiden, Leiden Centraal - Katwijk, Boulevard-Zuid
- 8201 — Mantgum, Station - Jorwert, Hoek Jorwert
- 382 — Waddinxveen, Station - Den Haag Centraal
- 7104 — Lichtaard, Lichtaard - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 8831 — Sneek, Busstation - Hidaard, Hidaard
- BUS — Leer (Ostfriesl) - Groningen
- 9571 — Ruigahuizen, Ruigahuizen - Balk, Harich Rotonde
- 6671 — Luinjeberd, Luinjeberd - Heerenveen, Busstation