7103 Lijn
Oentsjerk, Heemstrastate - Lichtaard, Lichtaard
Arriva
Arriva 7103 Bus Haltes en Routekaart
De 7103 Bus (Oentsjerk, Heemstrastate - Lichtaard, Lichtaard) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Oentsjerk, Heemstrastate en eindigt bij Lichtaard, Lichtaard.
Oentsjerk, Heemstrastate
Lichtaard, Lichtaard
7103 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
di. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
wo. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
do. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
vr. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
za. | 08:55 - 22:55 | 1 uur |
zo. | 10:55 - 22:55 | 1 uur |
7103 Bus Routekaart
De routekaart voor 7103 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7103 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7103 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 8411 — Vegelinsoord, Vegelinsoord - Heerenveen, Busstation
- 7522 — Kollumerpomp, 'T Trefpunt - Buitenpost, Station
- 70 — Minnertsga, Mooie Paal - Leeuwarden, Busstation
- 8831 — Sneek, Busstation - Hidaard, Hidaard
- 7241 — Oosternijkerk, Nijkerk - Dokkum, Busstation
- 6561 — Noardburgum, Swarte Mar - Feanwalden, Station
- 7053 — Holwerd, Holwerd Provinciale Weg - Hantumeruitburen, Hantumeruitburen
- 8021 — Dronryp, Hoek Dronryp - Baijum, Baijum
- 9331 — Afsluitdijk, Kop Afsluitdijk - Breezanddijk, Breezanddijk
- 155 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 7342 — Westergeest, Dorp - Dokkum, Sionsberg
- 6431 — Wolvega, Station - Slijkenburg, Slijkenburg
- 371 — Weert, Station Perron D - Meijel, Busstation
- 7621 — Kollumerpomp, Pompsterhoek - Buitenpost, Station
- 183 — Leiden Centraal - Alphen A/D Rijn, Station
- 7071 — Holwerd, Veerdam - Dokkum, Busstation
- 623 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Graafschap College
- 3 — Gouda, Station - Gouda, Middenmolenplein
- 7721 — Lekkum, Lekkum - Leeuwarden, Busstation
- 6 — Kerkrade, Busstation (Perron D) - Heerlen, Station Uitstaphalte