7042 Lijn
Hantumhuizen, Hantumhuizen - Dokkum, Sionsberg
Arriva
Arriva 7042 Bus Haltes en Routekaart
De 7042 Bus (Hantumhuizen, Hantumhuizen - Dokkum, Sionsberg) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Hantumhuizen, Hantumhuizen en eindigt bij Dokkum, Sionsberg.
Hantumhuizen, Hantumhuizen
Dokkum, Sionsberg
7042 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:15 - 22:00 | 1 uur |
di. | 07:15 - 22:00 | 1 uur |
wo. | 07:15 - 22:00 | 1 uur |
do. | 07:15 - 22:00 | 1 uur |
vr. | 07:15 - 22:00 | 1 uur |
za. | 07:25 - 22:00 | 1 uur |
zo. | 09:25 - 22:00 | 1 uur |
7042 Bus Routekaart
De routekaart voor 7042 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7042 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7042 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 8083 — Winsum, Busstation - Tzum, Meester Vrijburgstraat
- 72 — Neede, Busstation - Groenlo, Busstation
- 7164 — Ginnum, Ginnum - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 9651 — Oosterzee, Gietersebrug - Lemmer, Busstation
- 16 — Sittard, Station Perron B - Obbicht, Markt
- 7971 — Ried, Ried - Dronryp, Hoek Dronryp
- 197 — Terborg, Station - 'S-Heerenberg, Busstation
- 470 — Schiphol, Airport - Alphen A/D Rijn, Station
- 1 — Gouda, Station
- SB3 — Sittard, Station Perron F - Geilenkirchen, Bahnhof
- 3 — Leiden, Station De Vink - Leiden, Leiden Centraal
- 663 — Herkenbosch, Centrum - Roermond, Station
- 9231 — Piaam, Piaam - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 32 — Sittard, Station Perron C - Sittard, Station
- 544 — Sondel, De Vinkebuorren - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 9549 — Balk, Harich Rotonde - Bakhuizen, Bakhuizen
- 41 — Heerenveen, Busstation - Balk, Harich Rotonde
- 8 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Hollandse Hout
- 7251 — Wierum, Wierum - Dokkum, Busstation
- 9271 — Makkum, Botterstraat - Bolsward, Busstation Twibaksdyk