3 Lijn
Alphen A/D Rijn, Station
Arriva
Arriva 3 Bus Haltes en Routekaart
De 3 Bus (Alphen A/D Rijn, Station) fungeert als een circulaire route met 19 haltes, te beginnen bij Alphen A/D Rijn, Station.
Alphen A/D Rijn, Station
Alphen A/D Rijn, De Schans
Alphen A/D Rijn, Archeonlaan
Alphen A/D Rijn, Polderpeil
Alphen A/D Rijn, Station/Azielaan
Alphen A/D Rijn, Europaplein
Alphen A/D Rijn, Europalaan
Alphen A/D Rijn, Amerikalaan
Alphen A/D Rijn, Vroonhoevelaan
Alphen A/D Rijn, Sportpark
Alphen A/D Rijn, Flemingweg
Alphen A/D Rijn, Boerhaaveweg
Alphen A/D Rijn, Albert Einsteinweg
Alphen A/D Rijn, Rijnvicus
Alphen A/D Rijn, Vennootsweg
Alphen A/D Rijn, Magazijnweg
Alphen A/D Rijn, Rijnzate
Alphen A/D Rijn, Molenvliet
Alphen A/D Rijn, Station
3 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 12:06 - 18:05 | 30 min |
di. | 12:06 - 18:05 | 30 min |
wo. | 12:06 - 18:05 | 30 min |
do. | 12:06 - 18:05 | 30 min |
vr. | 12:06 - 18:05 | 30 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
3 Bus Routekaart
De routekaart voor 3 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
3 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 3 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 9441 — Workum, Station - Koudum, Centrum
- 8311 — Idaerd, Idaerd Rijksweg - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 6431 — Wolvega, Station - Slijkenburg, Slijkenburg
- 9641 — Oosterzee, Buren - Lemmer, Busstation
- 243 — Wadenoijen, Kanaalbrug - Tiel, Passewaaij
- 1 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad-Haven, Ringdijk
- 794 — Roermond, Kerkplein - Boukoul, Heikamp
- 6581 — Drachten, Transferium Oost - De Wilgen, De Wilgen
- 8081 — Tzum, Meester Vrijburgstraat - Franeker, Voorstraat
- 6 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Duinbeek
- 8161 — Mantgum, Station - Baard, Baard
- 9721 — Stiens, Wythusterwei - Koarnjum, Koarnjum
- 612 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Tweede Loolaan
- 8042 — Franeker, Station - Boer, Boer
- 7931 — St.-Jacobiparochie, Westhoek - Sint Annaparochie, Van Harenstraat
- 647 — Kerkrade, Parkstad Stadion (Perron B) - Gulpen, Busstation (Perron E)
- 7171 — Hegebeintum, Hegebeintum - Dokkum, Busstation
- 190 — Rotterdam, Station Alexander - Gouda, Station
- 9512 — Kolderwolde, Kolderwolde - Hemelum, Flinkeboskje
- 7191 — Dokkum, Busstation - Bornwird, Bornwirderhoek