413 Lijn
Purmerend, Tramplein - Beets, N.H.Kerk
EBS
EBS 413 Bus Haltes en Routekaart
De 413 Bus (Purmerend, Tramplein - Beets, N.H.Kerk) is een route met 24 haltes, die vertrekt vanaf Purmerend, Tramplein en eindigt bij Beets, N.H.Kerk.
Purmerend, Tramplein
Purmerend, Ged. Singelgracht
Purmerend, Gedempte Where
Purmerend, Stadhuis
Purmerend, Waterlandplein
Purmerend, Waterlandlaan
Purmerend, Brug Wheermolen
Purmerend, Churchilllaan
Purmerend, Station Overwhere
Purmerend, Van Ijsendijkstraat
Purmerend, Flevostraat
Purmerend, P. J. Oudlaan
Purmerend, Cantekoogweg
Purmerend, Kwadijkerkoogweg
Purmerend, Nieuwe Gouw
Kwadijk, Nieuwe Gouw
Kwadijk, Durkweg
Hobrede, Brug
Oosthuizen, Kerk
Oosthuizen, Bejaardenhuis
Oosthuizen, Oosthuizen
Beets, Beets (N247)
Beets, Viaduct A7
Beets, N.H.Kerk
413 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:14 - 12:04 | 2 uur 50 min |
di. | 09:14 - 12:04 | 2 uur 50 min |
wo. | 09:14 - 12:04 | 2 uur 50 min |
do. | 09:14 - 12:04 | 2 uur 50 min |
vr. | 09:14 - 12:04 | 2 uur 50 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
413 Bus Routekaart
De routekaart voor 413 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
413 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 413 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 651 — Ede, Station Ede-Wageningen - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 309 — Purmerend, Korenstraat - Amsterdam, Station Sloterdijk (Perron G)
- 3 — Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Kapelmeestershoeve
- 563 — Wijhe, Station - Raalte, Station
- 109 — Eerbeek, Coldenhovenseweg - Apeldoorn, Station
- 602 — Epe, Klaarbeek - Zwolle, Deltion Campus
- 106 — Spijkenisse, Metro Centrum - Oudenhoorn, Oudenhoorn
- 14 — Hoorn, Station - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 102 — Voorthuizen, De Punt - Amersfoort, Centraal Station
- 510 — Kampen, Station Zuid
- 33 — Maassluis, Station Maassluis Centrum - Delft, Station Delft
- 597 — Hardenberg, Station - Beerzerveld, Cafe
- 503 — Eerbeek, Landal Coldenhove - Brummen, Centrum
- 316 — Edam, Busstation Edam - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 674 — Harderwijk, Station - A'Foort, Hoornbeeck/Van Lodenstein
- 217 — Zwolle, Station - Dedemsvaart, Zwiersstraat
- 652 — Wekerom, Kruispunt - Apeldoorn, J. Fruytierschool
- 63 — Delft, Station Delft - Delft, Camping
- 112 — Nunspeet, Centrum - Apeldoorn, Station
- 111 — Nunspeet, Centrum - Harderwijk, Station