1 Lijn
Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Willem III Kazerne
EBS
EBS 1 Bus Haltes en Routekaart
De 1 Bus (Apeldoorn, Station - Apeldoorn, Willem III Kazerne) is een route met 13 haltes, die vertrekt vanaf Apeldoorn, Station en eindigt bij Apeldoorn, Willem III Kazerne.
Apeldoorn, Station
Apeldoorn, Hoofdstraat
Apeldoorn, Oranjerie
Apeldoorn, Leienplein
Apeldoorn, Bibliotheek
Apeldoorn, Politiebureau
Apeldoorn, Burg. Des Tombeplein
Apeldoorn, Bartelsweg
Apeldoorn, Schuttersweg
Apeldoorn, Belastingkantoor
Apeldoorn, Waltersingel
Apeldoorn, Mandala
Apeldoorn, Willem III Kazerne
1 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
di. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
wo. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
do. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
vr. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
za. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
zo. | 00:08 - 23:53 | 15 min |
1 Bus Routekaart
De routekaart voor 1 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
1 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 1 Bus van EBS kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van EBS in Nederland
- 404 — Spijkenisse, Metro Centrum - Hellevoetsluis, Prov.Weg/Smitsweg
- 827 — Broeksloot - Honselersdijk, Veilingterr. Floraholland
- 308 — Purmerend, Neckerstraat - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 305 — De Rijp, Wollandje - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 597 — Hardenberg, Station - Beerzerveld, Cafe
- 210 — Heerde, Molenkampweg - Apeldoorn, Station
- 510 — Kampen, Station Zuid
- 9 — Deventer, Station Colmschate
- 314 — Hoorn, Station - Amsterdam, Centraal Station (Perron H)
- 315 — Marken, Minneweg - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 902 — Spijkenisse, Metro Akkers - Dorpshuis (Hekelingen), Dorpshuis (Hekelingen)
- 15 — Twello, Gemeentehuis - Apeldoorn, Station
- 312 — Edam, Busstation Edam - Amsterdam, Station Noord (Perron A3/A4)
- 304 — Vaassen, Vaassen-Zuid - Apeldoorn, Station
- 651 — Ede, Station Ede-Wageningen - Apeldoorn, Erasmusstraat
- 640 — Zwolle, Station - Meppel, Station
- 375 — Purmerend, Neckerstraat - Amsterdam, Station Holendrecht (Perron G)
- 192 — Brielle, Busstation Rugge
- 592 — Meppel, Station - Ijhorst, Heerenweg
- 167 — Zwolle, Mindenstraat - Lemelerveld, Evenemententerrein