145 Lijn
Kralingse Zoom - Dordrecht, Centraal Station (Perron A)
RET
RET 145 Bus Haltes en Routekaart
De 145 Bus (Kralingse Zoom - Dordrecht, Centraal Station (Perron A)) is een route met 16 haltes, die vertrekt vanaf Kralingse Zoom en eindigt bij Dordrecht, Centraal Station (Perron A).
Kralingse Zoom
Hes
P+R Beverwaard
Ridderkerk, Kastanjelaan
Ridderkerk, De Riederborgh
Ridderkerk, Rembrandtweg
Ridderkerk, Begoniastraat
Ridderkerk, Hortensiastraat
Ridderkerk, Vondellaan
Ridderkerk, Zwaluw
Ridderkerk, Sporthal Drievliet
Ridderkerk, Salem
Ridderkerk, P+R Oudelande
Dordrecht, Maasplaza
Dordrecht, Centrum
Dordrecht, Centraal Station (Perron A)
145 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:12 - 18:10 | 20 min |
di. | 07:12 - 18:10 | 20 min |
wo. | 07:12 - 18:10 | 20 min |
do. | 07:12 - 18:10 | 20 min |
vr. | 07:12 - 18:10 | 20 min |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
145 Bus Routekaart
De routekaart voor 145 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
145 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 145 Bus van RET kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van RET in Nederland
- 183 — Kralingse Zoom - Zuidplein (Perron E)
- 142 — Zuidplein Perron D - Ridderkerk, Sporttunnel
- 51 — Schiedam, Harreweg - Schiedam, Station Schiedam Centrum Buffer
- 609 — Barendrecht, Station Barendrecht - Ridderkerk, De Schans
- 146 — Zuidplein Perron D - Ridderkerk, Sporthal Drievliet
- 38 — Schiedam, Station Schiedam Centrum - Kerkhoflaan
- 668 — Zuidplein Perron N - Anthony Fokkerweg
- 67 — Zuidplein Perron A - Nieuw-Vossemeerweg
- 42 — Marconiplein
- 66 — Zuidplein Perron B - Zuidplein (Perron E)
- 547 — Station Blaak
- 174 — Station Noord - Berkel En Rodenrijs, Berkel Westpolder
- 68 — Rdm Campus - Eemhavenweg
- 603 — Barendrecht, Station Barendrecht - Barendrecht, Vrijheidsakker
- 602 — Poortugaal, Poortugaal Metro
- 62 — Hoogvliet, Hoogvliet Metro Busperron A - Hoogvliet, Hoogvliet Metro
- 610 — Barendrecht, Station Barendrecht - Ridderkerk, Koningsplein
- 35 — Station Alexander - Melanchthonweg
- 63 — Hoogvliet, Hoogvliet Metro Busperron D - Hoogvliet, Hoogvliet Metro
- 70 — Keizerswaard - Waalhaven Noordzijde