66 Lijn
Zuidplein Perron B - Zuidplein (Perron E)
RET
RET 66 Bus Haltes en Routekaart
De 66 Bus (Zuidplein Perron B - Zuidplein (Perron E)) is een route met 12 haltes, die vertrekt vanaf Zuidplein Perron B en eindigt bij Zuidplein (Perron E).
Zuidplein Perron B
Ikazia Ziekenhuis
Strevelsweg
Lange Hilleweg
Hillevliet
Polderlaan
Polderlaan
Hillevliet
Lange Hilleweg
Strevelsweg
Ikazia Ziekenhuis
Zuidplein (Perron E)
66 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 00:16 - 23:46 | 10 min |
di. | 00:16 - 23:46 | 10 min |
wo. | 00:16 - 23:46 | 10 min |
do. | 00:16 - 23:46 | 10 min |
vr. | 00:16 - 23:46 | 10 min |
za. | 00:16 - 23:46 | 14 min |
zo. | 00:16 - 23:46 | 20 min |
66 Bus Routekaart
De routekaart voor 66 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
66 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 66 Bus van RET kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van RET in Nederland
- 70 — Keizerswaard - Waalhaven Noordzijde
- 98 — Krimpen Ad Ijssel, Raadhuisplein - Metro Capelsebrug
- 72 — Zuidplein Perron F - Willem Egmondstraat
- 40 — Delft, Station Delft - Rotterdam Centraal Uitstaphalte
- 97 — Krimpen Ad Ijssel, Van Ostadelaan - Metro Capelsebrug
- 65 — Poortugaal, Poortugaal Metro
- 30 — Rotterdam, Station Alexander (Uitstaphalte) - Capelle Ad Ijssel, Hermitage
- 76 — Zuidplein Perron E - Keizerswaard
- 42 — Marconiplein
- 567 — Slinge Metro
- 142 — Zuidplein Perron D - Ridderkerk, Sporttunnel
- 140 — Ridderkerk, Dillenburgplein - Kralingse Zoom
- 610 — Barendrecht, Station Barendrecht - Ridderkerk, Koningsplein
- 33 — Meijersplein Metro - Rotterdam Centraal Uitstaphalte
- 283 — Kralingse Zoom - Zuidplein (Perron E)
- 83 — Kralingse Zoom - Keizerswaard
- 143 — Zuidplein Perron D - Ridderkerk, Sporthal Drievliet
- 75 — Zuidplein Perron B - Kralingse Zoom
- 31 — Rotterdam, Station Alexander (Uitstaphalte)
- 668 — Zuidplein Perron N - Anthony Fokkerweg