T604 Garis
Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj345) - LRT Taman Perindustrian Puchong (Tpp) (Sj749)
Rapid KL
Rapid KL T604 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T604 Bas (Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj345) - LRT Taman Perindustrian Puchong (Tpp) (Sj749)) adalah laluan dengan 30 hentian, berlepas dari Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj345) dan berakhir di LRT Taman Perindustrian Puchong (Tpp) (Sj749).
Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj345)
Taman Kinrara Seksyen 1 (Selatan) (Sj654)
Kem Askar Bandar Kinrara (Sj346)
Tudm Kinrara (Sj347)
Vista Lavender Condominium (Sj335)
Sri Sunway Apartment (Sj319)
Pangsapuri Ceria (Sj320)
Kinrara Low Cost Apartment (Sj321)
Taman Mawar (Sj322)
Jasmine Court Apartment (Sj323)
Sekolah Menengah Kebangsaan Batu Lapan (Sj324)
Taman Enggang (Sj325)
Taman Belatok (Sj326)
Apartment Sri Anggerik 2 (Sj327)
Surau Ar-Rahman, Bandar Puchong Jaya (Sj328)
Apartment Sri Anggerik 1 (Sj329)
Skypod Residences (Sj447)
Setia Walk (Utara) (Sj449)
Setia Walk (Utara) (Sj450)
Mutiara Puchong (Timur) (Sj738)
Mutiara Puchong (Barat) (Sj739)
Taman Perindustrian Puchong (Sj740)
Taman Sri Puchong (Utara) (Sj741)
Surau Al-Hidayah (Sj742)
Taman Sri Puchong (Tengah) (Sj743)
Taman Sri Puchong (Selatan) (Sj744)
Pangsapuri Desa Impian (Sj745)
Poslaju Taman Perindustrian Puchong (Sj746)
Kompleks Industri Puchong (Sj747)
LRT Taman Perindustrian Puchong (Tpp) (Sj749)
Jadual T604 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.10 - 23.00 | 20 min |
Sel | 06.10 - 23.00 | 20 min |
Rab | 06.10 - 23.00 | 20 min |
Kha | 06.30 - 23.00 | 30 min |
Jum | 06.10 - 23.00 | 20 min |
Sab | 06.30 - 23.00 | 30 min |
Ahd | 06.30 - 23.00 | 30 min |
Peta Laluan T604 Bas
Peta laluan untuk T604 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T604 Garis Bas
Yuran T604 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T821 — MRT Semantan, Pintu B (Kl1174)
- 754 — UITM Puncak Perdana (Selatan) (Sa529)
- T463 — MRT Kajang, Pintu A (Kj510)
- T603 — LRT Puchong Prima (Sj272)
- T221 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- T805 — MRT Kota Damansara, Pintu A (Pj395)
- T586 — MRT Kuchai (Kl1218)
- T789 — LRT Universiti (Timur) (Kl1440)
- DS01 — LRT Ampang (Aj106) - KLCC (Utara) (Kl94)
- 640 — Hab Sri Manja (Pj127) - Hab Pasar Seni, Platform C (Kl2214)
- T818 — Desa Sri Hartamas (Kl1681)
- 302 — Terminal Pekeliling (Kl1818)
- 652 — LRT Awan Besar (Kl2324) - Wisma Buddhist (Kl1180)
- 300 — Depoh Bas Pandan Indah (Aj468) - Bsn Lebuh Ampang (Kl117)
- T416 — MRT Batu 11 Cheras, Pintu A (Kj755)
- T456 — MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788)
- T400 — MRT Cochrane, Pintu A (Kl892)
- T585 — MRT Kuchai (Kl1218)
- 581 — LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152) - Masjid Angkatan Tentera
- T250 — LRT Wangsa Maju (Kl2097)