T411 Garis
MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)
Rapid KL
Rapid KL T411 Bas Hentian dan Jadual Laluan
T411 Bas (MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)) beroperasi sebagai laluan bulatan dengan 26 hentian, bermula dari MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791).
MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)
Cheras Zen Park (Kj712)
Markas Briged Tengah Pasukan Gerakan AM (Pga) (Kj23)
Masjid Al-Amin (Kj22)
Taman Masria (Kj19)
Sekolah Kebangsaan Taman Cuepacs (Kj18)
Taman Cuepacs (Kj15)
Taman Ferngrove (Kj13)
Taman Cheras Pertama 2 (Kj11)
Taman Segar Perdana (Selatan) (Kj34)
The Royale Segar Perdana (Kj7)
Hab Taman Cheras Awana (Kj9)
Taman Segar Perdana (Selatan) (Kj33)
Taman Cheras Pertama 2 (Kj12)
Taman Ferngrove (Kj14)
Taman Cuepacs (Kj16)
Taman Alam Jaya (Selatan) (Kj31)
Sekolah Kebangsaan Taman Cuepacs (Kj17)
Taman Masria (Kj20)
Masjid Al-Amin (Kj21)
Markas Briged Tengah Pasukan Gerakan AM (Pga) (Kj24)
Royal Malaysian Police College (Kj711)
Cheras Zen Park (Kj713)
MRT Taman Connaught, Pintu A (Kl1792)
Taman Bukit Hijau (Kl755)
MRT Taman Connaught, Pintu B (Kl1791)
Jadual T411 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sel | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Rab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Kha | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Jum | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Sab | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Ahd | 06.00 - 23.30 | 30 min |
Peta Laluan T411 Bas
Peta laluan untuk T411 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang T411 Garis Bas
Yuran T411 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- T110 — KTM Kepong Sentral (Kl1758)
- T251 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- 400 — Hab Lebuh Pudu (Tss) (Kl101) - Hentian Damai Perdana (Kl423)
- T790 — Mid Valley (Utara) (Kl2147) - LRT Taman Paramount (Pj297)
- 851 — Kompleks Mahkamah Kuala Lumpur (Kl1895) - Hab Pasar Seni
- T509 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T604 — Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj345) - LRT Taman Perindustrian Puchong (Tpp) (Sj749)
- T458 — MRT Stadium Kajang, Pintu A (Kj822)
- T113 — MRT Metro Prima (Kl451)
- T510 — MRT Putrajaya Sentral (Ppj254)
- T417 — MRT Batu 11 Cheras, Pintu A (Kj755)
- T112 — MRT Metro Prima (Kl560)
- 641 — Pearl Point (Kl1269) - KTM / LRT Subang Jaya (Utara) (Sj63)
- T303 — Hab Ampang Point (Aj108)
- 202 — Hab Wira Damai (Sl294) - Hab Medan Pasar (Lpb) (Kl115)
- T102 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- 771 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Flat Desa Mentari (Utara) (Pj167)
- T456 — MRT Sungai Jernih, Pintu B (Kj788)
- T600 — LRT IOI Puchong Jaya (Sj680)
- T222 — Hab Ukay Perdana - LRT Sri Rampai (Kl746)