581 Garis
LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152) - Masjid Angkatan Tentera
Rapid KL
Rapid KL 581 Bas Hentian dan Jadual Laluan
581 Bas (LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152) - Masjid Angkatan Tentera) adalah laluan dengan 13 hentian, berlepas dari LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152) dan berakhir di Masjid Angkatan Tentera.
LRT Bandar Tasik Selatan (Kl152)
Desa Tun Razak Apartment (Kl1785)
Desa Tun Razak Apartment (Kl1784)
Dtr Apartment (Kl1786)
Tasik Heights Apartment (Kl2001)
74th Squardon Royal Signal Regiment (Kl137)
Bandar Tasik Selatan (Utara) (Kl138)
Komersial Desa Tasik (Kl139)
Perumahan PDRM Desa Tasik, Pintu 2 (Kl140)
Perumahan PDRM Desa Tasik, Pintu 1 (Kl141)
Markas Staf Kem Sungai Besi (Kl1671)
Sekolah Kebangsaan Pengkalan Tentera Darat (Utara) (Kl1672)
Masjid Angkatan Tentera
Jadual 581 Bas
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan |
---|---|---|
Isn | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Sel | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Rab | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Kha | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Jum | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Sab | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Ahd | 06.48 - 23.31 | 35 min |
Peta Laluan 581 Bas
Peta laluan untuk 581 di Kuala Lumpur akan tersedia tidak lama lagi.
Maklumat tambang 581 Garis Bas
Yuran 581 Bas Rapid KL boleh berfluktuasi disebabkan oleh pelbagai faktor. Untuk maklumat terperinci mengenai kos tiket, sila lawati laman web rasmi mereka.
Lebih banyak laluan Rapid KL di Kuala Lumpur
- 402 — Terminal Pekeliling (Kl1818) - Terminal Maluri (Kl869)
- 303 — Hentian Taman Mulia Jaya (Aj76) - Bsn Lebuh Ampang (Kl117)
- T251 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- 251 — Kelumpuk Merpati (Kl841) - Chow Kit (Selatan) (Kl67)
- T114 — MRT Metro Prima (Kl451)
- T753 — Hentian Pusat Bandar Shah Alam (A) (Sa786)
- T803 — MRT Kwasa Sentral, Pintu A (Sa1020)
- T400 — MRT Cochrane, Pintu A (Kl892)
- 652 — LRT Awan Besar (Kl2324) - Wisma Buddhist (Kl1180)
- T808 — MRT Surian, Pintu B (Pj368)
- T791 — LRT Kerinchi (Kl1100)
- T603 — LRT Puchong Prima (Sj272)
- T105 — MRT Sungai Buloh (Sa995)
- T505 — MRT Cyberjaya Utara (Sp398)
- 770 — Taman Perindustrian USJ 1 (Sj629) - Hab Pasar Seni, Platform B (Kl2213)
- T221 — LRT Sri Rampai (Kl746)
- PBD1 — Damanlela Open Car Park (Kl2424)
- T580 — LRT Awan Besar (Kl2324)
- T301 — Hentian Taman Mulia Jaya (Aj76) - Hab Ampang Point (Aj108)
- T600 — LRT IOI Puchong Jaya (Sj680)