9351 Lijn
Workum, Station - Nijhuizum, Nijhuizum
Arriva
Arriva 9351 Bus Haltes en Routekaart
De 9351 Bus (Workum, Station - Nijhuizum, Nijhuizum) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Workum, Station en eindigt bij Nijhuizum, Nijhuizum.
Workum, Station
Nijhuizum, Nijhuizum
9351 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
di. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
wo. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
do. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
vr. | 07:05 - 22:05 | 1 uur |
za. | 08:05 - 22:05 | 1 uur |
zo. | 09:05 - 22:05 | 1 uur |
9351 Bus Routekaart
De routekaart voor 9351 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
9351 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 9351 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 8022 — Dronryp, Station - Baijum, Baijum
- 78 — Grashoek, Pastoor Vullinghstraat - Baarlo, Centrum
- 6611 — Frieschepalen, Frieschepalen - Drachten, Transferium Oost
- 6441 — Wolvega, Station - Sonnega, Sonnegaweg
- 61 — Sint Odilienberg, Bernhardlaan - Echt, Station Arriva
- 45 — Tiel, Station - Kesteren, Station
- 194 — Rotterdam, Capelsebrug Hoog - Bergambacht, Centrum
- 7992 — Slappeterp, Slappeterp - Franeker, Voorstraat
- 612 — Lelystad-Haven, Monnickendamstraat - Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede
- 2 — Gouda, Griendakker - Gouda, Station
- 4 — Leeuwarden, Mauritsplein - Leeuwarden, Busstation
- 515 — Jubbega 3e Sluis, Bramenstraat - Heerenveen, Busstation
- 104 — Tijnje, Winia Ikkers - Een-West, De Drie Provincien
- 9532 — Oudega, Oudega - Balk, Harich Rotonde
- 795 — Spaubeek, Station Arriva - Beek-Elsloo, Station Arriva
- 9271 — Makkum, Botterstraat - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 193 — Vorden, Medler - Zutphen, Gelre Ziekenhuizen
- 658 — Heerlen, Station Perron G - Gulpen, Busstation (Perron E)
- 7321 — Driezum, Nijewei - Dokkum, Busstation
- 52 — Lochem, Station - Laren, Dorpsstraat