9051 Lijn
Ijlst, Station - Gaastmeer, Gaastmeer
Arriva
Arriva 9051 Bus Haltes en Routekaart
De 9051 Bus (Ijlst, Station - Gaastmeer, Gaastmeer) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Ijlst, Station en eindigt bij Gaastmeer, Gaastmeer.
Ijlst, Station
Gaastmeer, Gaastmeer
9051 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 19:00 - 22:00 | 1 uur |
di. | 19:00 - 22:00 | 1 uur |
wo. | 19:00 - 22:00 | 1 uur |
do. | 19:00 - 22:00 | 1 uur |
vr. | 19:00 - 22:00 | 1 uur |
za. | 07:55 - 22:55 | 1 uur |
zo. | 09:55 - 22:55 | 1 uur |
9051 Bus Routekaart
De routekaart voor 9051 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
9051 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 9051 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 727 — Ter Aar, Aardam
- 633 — Sittard, Station Perron D - Beek-Elsloo, Station Arriva
- 8741 — Joure, Busstation - Goingarijp, Goingarijp
- 6751 — Oosterwolde, Busstation - Noordwolde, Vlechtmuseum
- 28 — Gendringen, Kerkplein - Doetinchem, Station
- 8141 — Deinum, Deinum - Bears, Bears
- 24 — Leeuwarden, Busstation
- 8731 — Joure, Busstation - Akmarijp, Akmarijp
- 7581 — Kollumerzwaag, Skoallestrjitte - Buitenpost, Station
- 6542 — Surhuisterveen, Nije Jirden - Drachten, Transferium Oost
- 612 — Lelystad-Haven, Monnickendamstraat - Lelystad, H. Bekiusschool - De Rede
- 830 — Noordwijk, Gatehouse - Noordwijk, Erasmus
- 6451 — Wolvega, Station - Spanga, Spanga
- 48 — Lemmer, Lemsterpad - Heerenveen, Busstation
- 72 — Sint Annaparochie, De Wissel - Leeuwarden, Busstation
- 8221 — Wiuwert, Wiuwert - Mantgum, Station
- 9141 — Wommels, Provinciale Weg - Lollum, Lollum
- 8023 — Winsum, Busstation - Baijum, Baijum
- 8852 — Wommels, Provinciale Weg - Itens, Hervormde Kerk
- 17 — Sittard, Station Perron E - Sittard, Station