8961 Lijn
Sneek, Busstation - Scharnegoutum, Rotonde Provinciale Weg
Arriva
Arriva 8961 Bus Haltes en Routekaart
De 8961 Bus (Sneek, Busstation - Scharnegoutum, Rotonde Provinciale Weg) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Sneek, Busstation en eindigt bij Scharnegoutum, Rotonde Provinciale Weg.
Sneek, Busstation
Scharnegoutum, Rotonde Provinciale Weg
8961 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
di. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
wo. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
do. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
vr. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
za. | 07:50 - 22:50 | 1 uur |
zo. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
8961 Bus Routekaart
De routekaart voor 8961 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8961 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8961 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 663 — Herkenbosch, Centrum - Roermond, Station
- 6801 — Oudehorne, Oldeberkoperweg - Heerenveen, Busstation
- 672 — Panningen, Centrum - Roermond, Marathonlaan
- 19 — Sittard, Station Perron A - Nieuwstadt, Millenerpoort
- 27 — Doetinchem, Station - Arnhem, Centraal Station
- 7781 — Warten, Hoofdstraat - Leeuwarden, Busstation
- 723 — Roelofarendsveen, Schoolbaan - Lisse, Kanaalstraat
- 7273 — Moddergat, Moddergat - Lauwersoog, Veerhaven
- 652 — Voerendaal, Station Arriva - Heerlen, Zuyd Hogeschool
- 727 — Ter Aar, Aardam
- 8472 — Sintjohannesga, Molenstelle - Joure, Busstation
- 44 — Heerlen, Station Perron H - Aachen, Hauptbahnhof
- 165 — Druten, Busstation - Alem, Rotonde
- 7952 — Dronryp, Station - Dronryp, Bregebuorren
- 8361 — Tersoal, Nij Wigara - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 450 — Zutphen, Busstation
- 55 — Heerlen, Station Perron H - Gulpen, Busstation (Perron B)
- 183 — Leiden Centraal - Alphen A/D Rijn, Station
- 8201 — Mantgum, Station - Jorwert, Hoek Jorwert
- 4 — Hoensbroek, Busstation Perron A - Heerlen, Station Perron F