8951 Lijn
Sneek, Busstation - Goenga, It Mediel
Arriva
Arriva 8951 Bus Haltes en Routekaart
De 8951 Bus (Sneek, Busstation - Goenga, It Mediel) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Sneek, Busstation en eindigt bij Goenga, It Mediel.
Sneek, Busstation
Goenga, It Mediel
8951 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
di. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
wo. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
do. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
vr. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
za. | 07:50 - 22:50 | 1 uur |
zo. | 09:50 - 22:50 | 1 uur |
8951 Bus Routekaart
De routekaart voor 8951 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8951 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8951 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 639 — Urmond, Heirstraat/Mauritslaan - Sittard, Station
- 7022 — Ezumazijl, Ezumazijl - Dokkum, Sionsberg
- 2 — Maastricht, Pergamijndonk - Maastricht, Langendaal/Varensdaal
- 7901 — Stiens, Wythusterwei - Oudebildtzijl, De Kolk
- 9661 — Dokkum, Woudpoort - Dokkum, Busstation
- 7993 — Slappeterp, Slappeterp - Franeker, Station
- 640 — Heerlen, Zuyd Hogeschool - Heerlen, Station Perron B
- 9522 — Elahuizen, Elahuizen - Balk, Harich Rotonde
- 7731 — Leeuwarden, Busstation - Bartlehiem, Wierewei
- 9549 — Balk, Harich Rotonde - Bakhuizen, Bakhuizen
- 9051 — Ijlst, Station - Gaastmeer, Gaastmeer
- 5 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Lelycentre/Houtribdreef
- 667 — Kerkdriel, Kerkstraat - Zaltbommel, Cambium College
- 98 — Makkum, Sporthal - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 42 — Druten, Busstation - Beneden-Leeuwen, Pwa Brug
- 641 — Eck En Wiel, Muziektent - Culemborg, Station
- 9201 — Hichtum, Hichtum - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 22 — Warten, Hoofdstraat - Leeuwarden, Busstation
- 73 — Winterswijk, Station - Enschede, Centraal Station
- 8891 — Sneek, Busstation - Folsgare, Folsgare