8852 Lijn
Wommels, Provinciale Weg - Itens, Hervormde Kerk
Arriva
Arriva 8852 Bus Haltes en Routekaart
De 8852 Bus (Wommels, Provinciale Weg - Itens, Hervormde Kerk) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Wommels, Provinciale Weg en eindigt bij Itens, Hervormde Kerk.
Wommels, Provinciale Weg
Itens, Hervormde Kerk
8852 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 08:55 - 22:55 | 1 uur |
di. | 08:55 - 22:55 | 1 uur |
wo. | 08:55 - 22:55 | 1 uur |
do. | 08:55 - 22:55 | 1 uur |
vr. | 08:55 - 22:55 | 1 uur |
za. | 09:00 - 23:00 | 1 uur |
zo. | 09:55 - 22:55 | 1 uur |
8852 Bus Routekaart
De routekaart voor 8852 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
8852 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 8852 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 6511 — Drogeham, Centrum - Buitenpost, Station
- 617 — Sittard, Station Perron A - Holtum, Holtummer Markt
- 9261 — Bolsward, Busstation Twibaksdyk - Allingawier, Allingawier
- 6152 — Oudega, Buorren - Nijega, Nijega Rijksweg
- 99 — Sneek, Busstation - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 515 — Jubbega 3e Sluis, Bramenstraat - Heerenveen, Busstation
- 9512 — Kolderwolde, Kolderwolde - Hemelum, Flinkeboskje
- 65 — Nieuwstadt, Susterderweg - Maaseik, Bospoort
- 199 — Sneek, Busstation - Harlingen, Veerbootterminal
- 9551 — Mirns, Mirns - Balk, Harich Rotonde
- 7451 — Marrum, Marrum Provinciale Weg - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 37 — Sittard, Station Perron B - Brunssum, Wilhelminastraat
- 183 — Leiden Centraal - Alphen A/D Rijn, Station
- 6431 — Wolvega, Station - Slijkenburg, Slijkenburg
- 1 — Hoensbroek, Busstation Perron B - Kerkrade, Grens
- 7952 — Dronryp, Station - Dronryp, Bregebuorren
- 648 — Zaltbommel, Station - Tiel, Roc Rivor
- 7133 — Oentsjerk, Heemstrastate - Jislum, Jislum
- 6021 — Twijzel, Bank - Buitenpost, Station
- 9561 — Nijemirdum, Nijemirdum - Balk, Harich Rotonde