7283 Lijn
Paesens, Paesens - Lauwersoog, Veerhaven
Arriva
Arriva 7283 Bus Haltes en Routekaart
De 7283 Bus (Paesens, Paesens - Lauwersoog, Veerhaven) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Paesens, Paesens en eindigt bij Lauwersoog, Veerhaven.
Paesens, Paesens
Lauwersoog, Veerhaven
7283 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
di. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
wo. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
do. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
vr. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
za. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
zo. | 08:55 - 18:55 | 1 uur |
7283 Bus Routekaart
De routekaart voor 7283 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7283 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7283 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 1 — Nes, Veerhaven - Hollum, Sier Aan Zee
- 65 — Nieuwstadt, Susterderweg - Maaseik, Bospoort
- 7982 — Skingen, Skingen - Franeker, Voorstraat
- 295 — Utrecht, Cs Jaarbeurszijde (Perron C8) - Metro Capelsebrug
- 6211 — Luxwoude, Hegedyk - Heerenveen, Busstation
- 9 — Landgraaf, Station Arriva - Kerkrade, Busstation (Perron F)
- 47 — Gorinchem, Station (Perron D) - Geldermalsen, Station
- 8482 — Lemmer, Busstation - Delfstrahuizen, Brug
- 7213 — Holwerd, Holwerd Provinciale Weg - Brantgum, Brantgum
- 649 — Brakel, Weitjesweg - Zaltbommel, Station
- 679 — Panningen, Centrum - Horst, Station Zuidzijde
- 623 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Graafschap College
- 6351 — Wolvega, Station - Nijeholtpade, Dorp
- 6191 — Jonkerslan, Fugelsang - Gorredijk, Busstation
- 8 — Lelystad, Station Centrum - Lelystad, Hollandse Hout
- 9111 — Wommels, Provinciale Weg - Iens, Iens
- 1 — Maastricht, Vendelplein - Maastricht, Langendaal/Varensdaal
- 8172 — Winsum, Busstation - Britswert, Froonackerdyk
- 89 — Venray, Station Perron A - Horst, Venloseweg
- 723 — Ubach-Palenberg, Palenberg Bahnhof - Landgraaf, Station Arriva