7232 Lijn
Niawier, Niawier - Dokkum, Sionsberg
Arriva
Arriva 7232 Bus Haltes en Routekaart
De 7232 Bus (Niawier, Niawier - Dokkum, Sionsberg) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Niawier, Niawier en eindigt bij Dokkum, Sionsberg.
Niawier, Niawier
Dokkum, Sionsberg
7232 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
di. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
wo. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
do. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
vr. | 20:20 - 21:55 | 35 min |
za. | 07:20 - 21:55 | 1 uur |
zo. | 09:20 - 21:55 | 1 uur |
7232 Bus Routekaart
De routekaart voor 7232 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
7232 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 7232 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 860 — Zaltbommel, Station
- 7921 — Sint Annaparochie, Van Harenstraat - Nij Altoenae, Nij Altoenae
- 813 — Venlo, Station (Perron B) - Venlo, Station
- 6161 — Rottevalle, Mfc It Werflan - Drachten, Transferium Oost (Perron B)
- 68 — Roermond, Station (Perron C) - Echt, Station Arriva
- 6192 — Jonkerslan, Fugelsang - Heerenveen, Busstation
- 102 — Makkum, Sporthal - Hindeloopen, Museum Hidde Nijland
- 7211 — Dokkum, Busstation - Brantgum, Brantgum
- 8104 — Harlingen, Zorgplein Harlingen - Achlum, Jonkerschap
- 7963 — Peins, Peins - Franeker, Station
- 9231 — Piaam, Piaam - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 8141 — Deinum, Deinum - Bears, Bears
- 9251 — Exmorra, Exmorra - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 686 — Horst, Venloseweg - Horst, Politiebureau
- 7912 — Sint Annaparochie, Van Harenstraat - Alde Leie, Brug
- 7223 — Waaxens, Waaxens - Holwerd, Holwerd Provinciale Weg
- 631 — Heerlen, Station Perron G - Beek-Elsloo, Station Arriva
- 7323 — Driezum, Nijewei - Buitenpost, Station
- 675 — Heythuysen, Walk/N279 - Meijel, Busstation
- 6831 — Hoornsterzwaag, Freulewei - Heerenveen, Busstation