6651 Lijn
Aldeboarn, Sudkant - Akkrum, Station
Arriva
Arriva 6651 Bus Haltes en Routekaart
De 6651 Bus (Aldeboarn, Sudkant - Akkrum, Station) is een route met 2 haltes, die vertrekt vanaf Aldeboarn, Sudkant en eindigt bij Akkrum, Station.
Aldeboarn, Sudkant
Akkrum, Station
6651 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 10:15 - 22:15 | 1 uur |
di. | 10:15 - 22:15 | 1 uur |
wo. | 10:15 - 22:15 | 1 uur |
do. | 10:15 - 22:15 | 1 uur |
vr. | 10:15 - 22:15 | 1 uur |
za. | 07:15 - 22:15 | 1 uur |
zo. | 09:15 - 22:15 | 1 uur |
6651 Bus Routekaart
De routekaart voor 6651 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
6651 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 6651 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 8501 — Heerenveen, Busstation - Echtenerbrug, Bouwvereniging
- 7501 — Oentsjerk, Heemstrastate - Munein, Munein
- 165 — Zoetermeer, Centrum West - Alphen A/D Rijn, Station
- SB3 — Sittard, Station Perron F - Geilenkirchen, Bahnhof
- 53 — Hoensbroek, Busstation Perron B - Geleen, Busstation Perron A
- 7141 — Wanswert, Wanswert - Dokkum, Busstation
- 3 — Hollum, Sier Aan Zee - Nes, Veerhaven
- 7821 — Leeuwarden, Uranusweg - Leeuwarden, Station Camminghaburen
- 6271 — Terband, Terband - Heerenveen, Busstation
- 289 — Venray, Station Perron A - Horst, Station Zuidzijde
- 650 — Leerdam, Station - Culemborg, Station
- 154 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 7963 — Peins, Peins - Franeker, Station
- 9681 — Hemelum, Nijbuorren - Balk, Harich Rotonde
- 8122 — Wijnaldum, Van Der Ploegstrjitte - Harlingen, Zorgplein Harlingen
- 9522 — Elahuizen, Elahuizen - Balk, Harich Rotonde
- 101 — Woerden, Station - Nieuwkoop, Kennedylaan
- 14 — Leeuwarden, Busstation - Drachten, Transferium Oost (Perron E)
- 7053 — Holwerd, Holwerd Provinciale Weg - Hantumeruitburen, Hantumeruitburen
- 9411 — Hindeloopen, Station - Hindeloopen, Museum Hidde Nijland