2 Lijn
Maastricht, Pergamijndonk - Maastricht, Langendaal/Varensdaal
Arriva
Arriva 2 Bus Haltes en Routekaart
De 2 Bus (Maastricht, Pergamijndonk - Maastricht, Langendaal/Varensdaal) is een route met 31 haltes, die vertrekt vanaf Maastricht, Pergamijndonk en eindigt bij Maastricht, Langendaal/Varensdaal.
Maastricht, Pergamijndonk
Maastricht, Vezeldonk
Maastricht, Arrestruwe
Maastricht, Laathofruwe
Maastricht, Vendelplein
Maastricht, Laathofruwe
Maastricht, Malbergplein
Maastricht, Malbergsingel
Maastricht, Malpertuisplein
Maastricht, Gentelaan
Maastricht, Fagotstraat
Maastricht, Brusselseweg/Hs. Zuyd
Maastricht, Via Regia/Brusselse Poort
Maastricht, Via Regia/St. Annadal
Maastricht, Koningin Emmaplein
Maastricht, Frontensingel/Maagdendries
Maastricht, Boschstraat/Markt
Maastricht, Station Perron A
Maastricht, Wilhelminasingel
Maastricht, Koningsplein
Maastricht, Scharnerweg
Maastricht, Scharn Kerk
Maastricht, Burgemeester Cortenstraat
Maastricht, Dorpstraat/De Leim
Maastricht, Dorpstraat/Kerk
Maastricht, Rijksweg/Veldstraat
Maastricht, Weerhuysgaard
Maastricht, Drenckgaard
Maastricht, Langendaal
Maastricht, Roserije
Maastricht, Langendaal/Varensdaal
2 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:29 - 23:41 | 30 min |
di. | 05:29 - 23:41 | 30 min |
wo. | 05:29 - 23:41 | 30 min |
do. | 05:29 - 23:41 | 30 min |
vr. | 05:29 - 23:41 | 30 min |
za. | 06:27 - 23:41 | 30 min |
zo. | 07:29 - 23:41 | 30 min |
2 Bus Routekaart
De routekaart voor 2 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
2 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 2 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 9761 — Marsum, Buorren - Ingelum, Ingelum
- 7751 — Wyns, Wyns - Leeuwarden, Busstation
- 650 — Bocholtz, Groeneweg - Maastricht, Brusselseweg/Hs. Zuyd
- 8242 — Sneek, Busstation - Boazum, Boazum
- 7163 — Oentsjerk, Heemstrastate - Ginnum, Ginnum
- 1 — Hoensbroek, Busstation Perron B - Kerkrade, Grens
- 7761 — Swichum, Swichum - Leeuwarden, Busstation
- 7104 — Lichtaard, Lichtaard - Ferwert, Ferwert Provinciale Weg
- 371 — Weert, Station Perron D - Meijel, Busstation
- 8401 — Nes, De Opsteker - Akkrum, Station
- 103 — Stavoren, Station - Hemelum, Flinkeboskje
- 697 — Silvolde, Terborgseveld - Stokkum, Dorp
- 146 — Vianen, Busstation Lekbrug (West) - Culemborg, Station
- 7391 — Engwierum, Engwierum - Dokkum, Busstation
- 6622 — Nij Beets, Domela Nieuwenhuisweg - Drachten, Transferium Oost
- 9741 — Marsum, Buorren - Bitgum, Bitgum
- 6771 — Oudeschoot, Centrum - Heerenveen, Busstation
- 9141 — Wommels, Provinciale Weg - Lollum, Lollum
- 9 — West Terschelling, Haven - Oosterend, Wierschuur
- 3 — Schiermonnikoog, Veerdam - Schiermonnikoog, Klein Zwitserland