1 Lijn
Alphen A/D Rijn, Station
Arriva
Arriva 1 Bus Haltes en Routekaart
De 1 Bus (Alphen A/D Rijn, Station) fungeert als een circulaire route met 29 haltes, te beginnen bij Alphen A/D Rijn, Station.
Alphen A/D Rijn, Station
Alphen A/D Rijn, Castellumstraat
Alphen A/D Rijn, De Aarhof
Alphen A/D Rijn, Sportlaan
Alphen A/D Rijn, Flat Meerzicht
Alphen A/D Rijn, Ridderhof
Alphen A/D Rijn, Saffierstraat
Alphen A/D Rijn, Ericapark
Alphen A/D Rijn, Paddestoelweg
Alphen A/D Rijn, Aardster
Alphen A/D Rijn, Rijsenburg
Alphen A/D Rijn, Aalhorst
Alphen A/D Rijn, Bronkhorst
Alphen A/D Rijn, Lokhorst
Alphen A/D Rijn, Herenhof
Alphen A/D Rijn, Het Oude Ambacht
Alphen A/D Rijn, Zadelmaker
Alphen A/D Rijn, Poortwachter
Alphen A/D Rijn, Ijzerweg
Alphen A/D Rijn, Haringvliet
Alphen A/D Rijn, Stortemelk
Alphen A/D Rijn, Concertweg
Alphen A/D Rijn, Ziekenhuis
Alphen A/D Rijn, Albert Schweitzerbrug
Alphen A/D Rijn, Avifauna
Alphen A/D Rijn, Zwembad De Hoorn
Alphen A/D Rijn, De Baronie
Alphen A/D Rijn, Centrum
Alphen A/D Rijn, Station
1 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 05:56 - 18:56 | 1 uur |
di. | 05:56 - 18:56 | 1 uur |
wo. | 05:56 - 18:56 | 1 uur |
do. | 05:56 - 18:56 | 1 uur |
vr. | 05:56 - 18:56 | 1 uur |
za. | 07:56 - 23:56 | 1 uur |
zo. | 09:56 - 23:56 | 2 uur |
1 Bus Routekaart
De routekaart voor 1 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
1 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 1 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 7343 — Westergeest, Dorp - Buitenpost, Station
- 1 — Weert, Station Perron B - Weert, Boshoverweg
- 8981 — Ijlst, Station - Abbega, Abbega
- 165 — Zoetermeer, Centrum West - Alphen A/D Rijn, Station
- 24 — Doetinchem, Station - 'S-Heerenberg, Busstation
- 9551 — Mirns, Mirns - Balk, Harich Rotonde
- 637 — Brunssum, Wilhelminastraat - Sittard, Sportzone
- 31 — Sittard, Station Perron E - Sittard, Lange Voer
- 7411 — Jouswier, Jouswier - Dokkum, Busstation
- 6531 — Kootstertille, Provinciale Weg - Buitenpost, Station
- 795 — Spaubeek, Station Arriva - Beek-Elsloo, Station Arriva
- 727 — Ter Aar, Aardam
- 51 — Leeuwarden, Busstation - Dokkum, Busstation
- 1 — Gouda, Station
- 516 — Wolvega, Station - Oosterwolde, Busstation
- 656 — Apeldoorn, J. Fruytierschool - Doetinchem, Station
- 9161 — Longerhouw, Longerhouw - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 7521 — Kollumerpomp, 'T Trefpunt - Grijpskerk, Station
- 8182 — Raerd, Selanswei - Grou, Station Grou-Jirnsum
- 6191 — Jonkerslan, Fugelsang - Gorredijk, Busstation