1 Lijn
Maastricht, Vendelplein - Maastricht, Langendaal/Varensdaal
Arriva
Arriva 1 Bus Haltes en Routekaart
De 1 Bus (Maastricht, Vendelplein - Maastricht, Langendaal/Varensdaal) is een route met 25 haltes, die vertrekt vanaf Maastricht, Vendelplein en eindigt bij Maastricht, Langendaal/Varensdaal.
Maastricht, Vendelplein
Maastricht, Laathofruwe
Maastricht, Malbergplein
Maastricht, Malbergsingel
Maastricht, Malpertuisplein
Maastricht, Gentelaan
Maastricht, Fagotstraat
Maastricht, Brusselseweg/Hs. Zuyd
Maastricht, Via Regia/Brusselse Poort
Maastricht, Via Regia/St. Annadal
Maastricht, Koningin Emmaplein
Maastricht, Frontensingel/Maagdendries
Maastricht, Boschstraat/Markt
Maastricht, Station Perron A
Maastricht, Wilhelminasingel
Maastricht, Centre Ceramique
Maastricht, Bonnefantenmuseum
Maastricht, Gouvernement
Maastricht, Randwycksingel
Maastricht, Forum Mecc
Maastricht, Mumc
Maastricht, Molensingel
Maastricht, Langendaal
Maastricht, Roserije
Maastricht, Langendaal/Varensdaal
1 Bus schema
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie |
---|---|---|
ma. | 06:48 - 21:05 | 30 min |
di. | 06:48 - 21:05 | 30 min |
wo. | 06:48 - 21:05 | 30 min |
do. | 06:48 - 21:05 | 30 min |
vr. | 06:48 - 21:05 | 30 min |
za. | 07:05 - 21:05 | 30 min |
zo. | 08:05 - 21:05 | 30 min |
1 Bus Routekaart
De routekaart voor 1 in Nederland is binnenkort beschikbaar.
1 Lijn Bus tarieveninformatie
De tarieven voor 1 Bus van Arriva kunnen variëren door verschillende factoren. Voor gedetailleerde informatie over ticketkosten, bezoek hun officiële website.
Meer routes van Arriva in Nederland
- 668 — Velddriel, Wordenseweg - Andel, Prinsentuin
- 9121 — Wommels, Provinciale Weg - Kubaard, Tsjerkebuorren
- 7972 — Ried, Ried - Franeker, Voorstraat
- 544 — Sondel, De Vinkebuorren - Bolsward, Busstation Twibaksdyk
- 623 — Doetinchem, Station - Doetinchem, Graafschap College
- 7353 — Ternaard, Stationsweg - Holwerd, Holwerd Provinciale Weg
- 6062 — Nijega, Nijega Rijksweg - Garyp, Dorp
- 7611 — Kollum, De Colle - Buitenpost, Station
- 7062 — Hiaure, Hiaure - Dokkum, Sionsberg
- 1 — Leiderdorp, Ziekenhuis - Leiden, Leiden Centraal
- 8661 — Oldeouwer, Oldeouwer - Joure, Busstation
- BUS — Weener - Leer (Ostfriesl)
- 9711 — Stiens, Wythusterwei - Britsum, Britsum
- 6091 — Nijega, Dorpshuis - Earnewald, Kruspaed
- 174 — Westendorp, Boesvelderdijk - Varsseveld, Station
- 8001 — Dronryp, Hoek Dronryp - Blessum, Blessum
- 199 — Sneek, Busstation - Harlingen, Veerbootterminal
- 8211 — Weidum, Sanpaed - Mantgum, Station
- 85 — Siebengewald, Centrum - Boxmeer, Station
- 627 — Giesbeek, Zwalmstraat - Doetinchem, Station